161. Matka s dítětem
Autor: C.K Hansen
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 100 cm, rámování: pošk. 117 x 98 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč