163. Ženský akt
Autor: Milan Lahoda
(1926 Ústí nad Labem - ?)
Signováno a datováno na reversu plastiky
Materiál: sádra, datace: 1965
Šířka: 15 cm, výška: 100 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 20:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč