174. Dvojice v dešti
Autor: Václav Hartman
(1920 Žďár nad Metují - 1981 Hronov)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 40 cm, rámování: 53 x 40 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč