31. Studie Kinclových

Autor: František Jiroudek
(1914 Lhota u Semil - 1991 Praha)

Monogramováno a datováno vpravo dole, volný list v paspartě, získáno přímo od autora
Technika: kombinovaná technika, datace: 1940
Šířka: 30 cm, výška: 21,5 cm, rámování: pasparta 37 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč