316. Chalupy
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 50 x 59 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč