109. Selky v kroji
Autor: Vladimír Štěpánek
(1906 Holásky - ?)
signováno vpravod dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 69 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč