77. Zátiší s ovocem
Autor: Urho Oinila
(1895 Helsinky - 1980)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1923
Šířka: 49,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 67 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč