133. Chalupa v zimě
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, paspartováno, nerámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 31 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč