242. Zimní horizont
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 62 cm, výška: 20 cm, rámování: 40 x 82
Konec dražby: 06.11.2018 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč