244. Letní krajina
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 41 cm, výška: 23 cm, rámování: 44 x 61 cm
Konec dražby: 06.11.2018 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč