243. Zimní krajina
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 22 cm, rámování: 48 x 72 cm
Konec dražby: 06.11.2018 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč