49. Vysočina
Autor: František Sádovský
(1909 - 1992)
signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 11 cm, rámování: 22 x 47 cm
Konec dražby: 11.04.2018 18:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč