133. V Jílské uličce

Autor: Pavel Svoboda
(1953 Dačice (Jindřichův Hradec))

signováno a datováno vpravo dole pod rámem, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1997
Šířka: 45 cm, výška: 65 cm, rámování: 68 x 47 cm

Konec dražby: 08.02.2022 20:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč