Na procházce

Autor: Peter May
(1926 Salzburg - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 19:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč