97. Na procházce
Autor: Peter May
(1926 Salzburg - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč