167. Cirkus
Autor: Alois Janák
(1924 Krásné Březno - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 71/100, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 73 x 53 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč