Cirkus

Autor: Alois Janák
(1924 Krásné Březno - ?)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 71/100, rámováno, zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 29 cm, rámování: 73 x 53 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 700 Kč