129. Podzimní krajina
Autor: Alfred Oliver
(1886 - 1921)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 33 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 42,5 x 51 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč