107. Anne Rushout s dcerou
Autor: Angelica Kauffman
(1741 Chur, Švýcarsko - 1807 Řím, Itálie)
Publikováno 27. června 1784 v Londýně W. Dickinfonem, číslováno 158, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mezzotinta, datace: 1784
Šířka: 36 cm, výška: 47 cm, rámování: 65 x 53,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.02.2022 19:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč