107. Konvolut 3ks - Stvořidla

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

Autorské litografie 3ks - téma Stvořidla. 2x o velikosti 29,5 x 37 (57 x 63 rám), 1x 34,5 x 43,5 (63 x 69 rám), signovány v motivu monogramem, 1 ks navíc tužkou dole. Paspartováno, zaskleno a zarámováno.
Technika: litografie
Šířka: 43,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 63 x 69 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:35 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč