87. Konvolut 4 ks grafik

Autor: Jan Rambousek
(1895 Praha - 1976 Praha)

Konvolut 4 ks litografií a dřevořezeb, signováno tužkou v pravém dolním rohu, rámováno a zaskleno, některé paspartovány.
Rozměry od 18 x23 cm do 20 x 30, rámování až 36 x 46
Technika: litografie

Konec dražby: 16.04.2019 22:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč