13. Stavidlo
Autor: Hendrik Cornelis Kranenburg
(1917 - 1997 Bergen op Zoom, Nizozemí)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 47 x 55 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč