Curych, Kostel sv. Petra

Vlevo dole pod paspartou je datace 1920. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1920
Šířka: 18 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 37 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč