32. Curych, Kostel sv. Petra
Vlevo dole pod paspartou je datace 1920. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1920
Šířka: 18 cm, výška: 30 cm, rámování: 50 x 37 cm
Konec dražby: 24.11.2021 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč