Dívka s čepcem II.

signováno vlevo dole, původní, mírně poskozený rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 27 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 31,5 cm

Konec dražby: 28.01.2019 19:22 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč