117. Květinový sloup
Autor: Johann Maresch
(1821 - 1914)
keramický sloup na květiny z dílny Johann Maresh, Ústí nad Labem, neglazováno, značeno vtlačenou značkou, (Johann Maresch Thon- und Stein- gutwaren fabric in Aussig)
Materiál: keramika
Výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.08.2018 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč