159. Květinový sloup

Autor: Johann Maresch
(1821 - 1914)

keramický sloup na květiny z dílny Johann Maresh, Ústí nad Labem, neglazováno, značeno vtlačenou značkou, (Johann Maresch Thon- und Stein- gutwaren fabric in Aussig)
Materiál: keramika
Výška: 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.06.2019 22:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč