32. Kafka E.
kresba tužkou na papíře, Pražský hrad, sig. PD. , datováno 1912?, rozměr 17 x 27 cm, rámováno 23 x 31,5 cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč