32. Marie s dítětem
nesignováno
Šířka: 15 cm, výška: 11,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 23.06.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč