Soubor grafik - 2 kusy

signováno dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: 30 x 26 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč