32. Soubor grafik - 2 kusy
signováno dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 8 cm, výška: 10 cm, rámování: 30 x 26 cm
Konec dražby: 07.06.2021 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč