32. V údolí
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Datace: 1959
Šířka: 26,5 cm, výška: 18 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 13.12.2018 18:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč