105. Podzim v Pomoraví
Autor: Josef Beran
(1916 Chropyně - 1989 Uherské Hradiště)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1980
Šířka: 90 cm, výška: 50 cm, rámování: 68,5 x 108,5 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč