93. Žně u Kudlovic
Autor: Josef Beran
(1916 Chropyně - 1989 Uherské Hradiště)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 51 cm, výška: 36 cm, rámování: 46 x 61 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč