36. Kytice
Autor: Otto Jelen
(1898 Veliny - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 44 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 08.03.2022 19:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč