45. Městský přístav Nice

Autor: Vugar Mamedov
(1966 - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek
Technika: olej na malířské desce, datace: 2020
Šířka: 25 cm, výška: 20 cm

Konec dražby: 30.05.2022 20:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč