107. Kytice ve váze
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno vlevo dole, datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1973
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 51 cm
Konec dražby: 28.01.2020 21:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč