148. Letní krajina

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

Signován vpravo dole, rámováno a zaskleno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 44,5 cm, rámování: 59 x 73 cm

Konec dražby: 07.06.2022 21:13 SELČ

Zbývá: 12d 16h 33m 55s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč