21. Kravaře

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno a datováno vpavo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1934
Šířka: 63 cm, výška: 45 cm, rámování: 59,5 x 78 cm

Konec dražby: 09.11.2022 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč