3. Pohled na Olomouc
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1948
Šířka: 75 cm, výška: 55 cm, rámování: 76 x 96 xm
Konec dražby: 27.01.2020 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč