4. Krajina u Přerova
Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1974
Šířka: 81 cm, výška: 49 cm, rámování: 73 x 103 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč