Těšínsko

Autor: Bohumír Dvorský
(1902 Paskov - 1976 Svatý Kopeček)

signováno vlevo dole, pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. papsartováno, zaskleno a rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 82 cm, výška: 49 cm, rámování: 72 x 105 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč