143. Žlutá růže
Autor: Zuana Oberthorová
(1949 Praha - ?)
Signováno a datováno dole uprostřed, číslováno 8/100 vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1976
Šířka: 20 cm, výška: 45 cm, rámování: 65 x 38 cm
Konec dražby: 22.06.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč