171. Statek v Hrdlořezích

Autor: Karel Urbanovský
(1908 Želetice - ? ?)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reversu, olej na plátně fixováno na kartonu, rám setřelý
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 33 cm, rámování: 47 x 62 cm

Konec dražby: 22.07.2020 21:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč