Ryby 3

paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 58 cm

Konec dražby: 04.11.2020 22:41 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč