74. V přístavu
Autor: Stanislav Odvárko
(1913 Nová Paka - 1985 ?)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 58 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 50 x 76 cm
Konec dražby: 08.03.2021 21:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč