125. Pohled na svatou
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35,5 cm, výška: 23 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 19.07.2021 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč