Pohled na svatou

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Technika: olej na sololitu
Šířka: 35,5 cm, výška: 23 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 19.07.2021 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč