Vznešená antika

Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: tempera
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 44 x 34 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč