221. Noční Praha
Autor: Josef Dlabal
(1920 ? - 2004 ?)
Na reversu autorský popisek, nerámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 27 cm
Stav: mírně poškozená malba
Konec dražby: 06.04.2022 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč