325. Kachny
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina, datace: 19. století
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 43 x 50cm
Konec dražby: 04.11.2020 22:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč