325. Kouřící chlapec
Mašínová ?., signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 23,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 46 cm pošk.
Konec dražby: 10.02.2020 18:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč